• Anasayfa
  • İnternet
  • Deri Kaplama Ürünlere İlgisi Olan Müşterileri Acı Gerçeklerle Tanıştıran Video

Deri Kaplama Ürünlere İlgisi Olan Müşterileri Acı Gerçeklerle Tanıştıran Video

0
0
0
0
0
Deri Kaplama Ürünlere İlgisi Olan Müşterileri Acı Gerçeklerle Tanıştıran Video
PETA Asia, hayvanların derilerinden üretilen ürünleri satın almak isteyen müşterilerin acı gerçeklerle yüzleşmesini sağladığı bir kampanya gerçekleştirdi.
Hayvanların derilerinden faydalanılarak üretilen giyim ve aksesuar ürünlerine ilgi duyanların bakış açısını 180 derece değiştirecek bir sosyal proje gerçekleştirildi. PETA Asia ve Ogilvy & Mather Bangkok’un bir araya getirerek açtığı The Leather Work ismindeki mağaza, hayvan derilerinden üretilmiş ürünleri satın almaya gelen müşterilere hiç tahmin etmeyecekleri bir tecrübe yaşattılar. 

Sıradan bir alıcı gibi mağazaya gelen müşteriler, hayvan derilerinden yapılan ürünleri incelemeye başladıkları sırada ufak çaplı bir şok yaşıyorlar. Timsah derisinden üretilmiş bir çantaya baktıklarında hayvanın iç organlarıyla ya da yılan derisinden yapılmış bir kemeri incelemek isterlerken kemere dokundukları sırada sanki yılana aitmiş gibi ellerine bulaşan kanla karşılaşan müşteriler, muhtemelen bir daha bu tarz ürünleri satın almak istemeyeceklerdir.
 

Amacına tamamen ulaştığını düşündüğüm bu video çalışmasının ülkemizde de geniş bir ‘deri sevici’ kitlesine ulaşmasını ümit ediyorum.

Kaynak: Bigumigu
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0