Dev Rubik Küpünü Kırınca Yıkılan Adam!

0
0
0
0
0
Dev Rubik Küpünü Kırınca Yıkılan Adam!
Coren Puzzle adlı bir kanalda dev rubik küpünü sergileyen adam, küpün ilk denemesinde kırılmasıyla hepimizin hissedebileceği bir acı yaşıyor.
Bir bulmaca ve eğlence olmasına rağmen rubik küpleri ve bu küplerle yapılan gösteriler, bu oyuncaklarla ilgilenen çoğu kişiyi kendine bağlamayı başarıyor. Bağlanan kişiler için sadece bir eğlence olmaktan çıkan bu oyuncaklar, bir hobi ve tutku haline kolayca gelebiliyorlar. "Coren Puzzle" adlı bir YouTube kanalında rübik küpüyle yapılan gösteriler ve bu oyuncaklara ilgi duyanların kendi yaptıkları rubik küpleri paylaşılıyor. 

Kanalda 3 ay önce yaptığı 22 x 22 x 22 boyutlarındaki dev rubik küpünü paylaşan bir kullanıcının bu küpü döndürmeye çalışmasıyla kırıldığı bir video bulunuyor. Bu videoda kendi yaptığı rubik küpüyle oynamaya çalışan video sahibi, küpü hafif bir şekilde döndürmesiyle birlikte küp binlerce parçaya bölünüyor.
 

(İlk başarısız deneme)

Aynı küpü yeniden birleştirmek için tam 3 ayını harcayan video sahibi, 1,5 saatlik bir videoda yaptığı küpü tanıtıyor ve en sonunda yeniden küpü bir kez de olsa döndürmeye çalışıyor. Sonuç yine hüsran olunca kendini tutamayıp sinirlenen video sahibi, üzüldüğü kadar bizleri de üzmeyi başardı.
 

(Video çok uzun olduğu için son 2 dakikayı izlemeniz yeterlidir)
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0