Selfie'de Son Moda: Do It YourSelfie 360° Selfie Rig

0
0
0
0
0
Selfie ya da özçekim, kullanıcılar tarafından artık çok farklı şekillerde kullanılıyor. Örneğin Motorola, selfie çubuklarının bundan sonra çok daha önemli bir yerinin olacağını ve kişilerin karakterini dahi yansıtacağını belirten bir video paylaşmıştı.
Selfie ya da özçekim, kullanıcılar tarafından artık çok farklı şekillerde kullanılıyor. Örneğin Motorola, selfie çubuklarının bundan sonra çok daha önemli bir yerinin olacağını ve kişilerin karakterini dahi yansıtacağını belirten bir video paylaşmıştı.

Kısa bir selfie geçmişinin ardından şimdi de yeni selfie modasından biraz bahsedelim. Aslında moda ve teknolojinin bir arada olduğunu söylemek daha doğru olur. 

360 derece çekim yapabilen bu aletin adı Do It YourSelfie 360 Selfie Rig. Cihaz, karnınıza bağladığınız 12 fotoğraf makinesiyle sizin fotoğrafınızı 360 derecede çekim yapabiliyor. Şimdi diyeceksiniz ki ‘12 tane fotoğraf makinesini nereden bulayım?’ Üründen anladığımız kadarıyla fotoğraf makinelerini cihaz üzerinde tutan bir aparat var. Yani toplu bir arkadaş grubundaki kişilerden alacağınız akıllı telefonları buraya tutturarak da aynı işlemi yapabilirsiniz. 

Bizim Efe’ye söyleyeyim de buna benzer bir zımbırtı yapsın, işimize yarayıp yaramayacağını daha iyi anlarız.
 

Kaynak: Geeky-Gadgets
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0