Dondurucu Soğukta CS:GO Oynamaya Çalışan Takımın Dramı!

2
0
0
0
0
Dondurucu Soğukta CS:GO Oynamaya Çalışan Takımın Dramı!
Hızlı refleksler, odaklanmış bir zihin ve bolca sabır gerektiren CS:GO, dondurucu soğukta oynansaydı ortaya nasıl bir görüntü çıkardı?
Oyun oynarken dikkat ettiğimiz iki şey vardır. Bunun ilki oyun oynadığımız cihazın yeterli kapasiteye sahip olması, ikincisi ise bulunduğumuz yerin oyun oynamak için uygun ve rahat olması. Bu etkenlerden sadece biri sağlanırsa ya sinir krizi geçirerek oyun oynadığınız cihazı yok edersiniz, ya da bu haberimizde sizlerle paylaşacağım videodaki gibi hiçbir şeyi doğru düzgün yapamazsınız.

Norveç'in en büyük telekom şirketlerinden birisi olan Telenor Norge, 4G kalitesini göstermek adına çok eğlenceli bir deneye imza attı. Bu deneyde bir grup CS:GO oyuncusunu bir araya getiren telekom şirketi, bu gruptaki kişilerin bir yarısını dondurucu soğukların hakim olduğu sokaklara, diğer yarısını da sıcaklık sorunu olmayan evlere yerleştirdi. İçeride bulunan ve dışarıda bulunan takım olarak ayrılan takımlar arasındaki maç başladı.
 

Maçın fazla uzun sürdüğünü söyleyemeyiz, çünkü bir noktadan sonra donduru soğuklara yenik düşen oyuncular titremekten nişan alamaz hale geldiler. Bu nedenle maç 16-3 bitti. Oyun sırasında 4G bağlantısının ne kadar iyi olduğunu da ping'ten farkedebilirsiniz.
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0