• Anasayfa
  • İnternet
  • National Geographic Çalışanlarının Yakalamak İçin Aylarını Verdiği Saldırı Anı Bir Drone'la Kaydedildi!

National Geographic Çalışanlarının Yakalamak İçin Aylarını Verdiği Saldırı Anı Bir Drone'la Kaydedildi!

0
0
0
0
0
National Geographic Çalışanlarının Yakalamak İçin Aylarını Verdiği Saldırı Anı Bir Drone'la Kaydedildi!
Avustralya’nın Sydney açıklarında yunusların yavru köpekbalığına saldırdığı anlar, bir drone’daki kamera sayesinde kaydedildi.
Belgesellerde daha çok köpekbalıklarının saldırı anlarını görmeye alışmışken Avustralya’da çekilen bu görüntüler, köpekbalıklarının da yem olma potansiyelinin olduğunu gösterdi.

Avustralya’nın Sydney açıklarında drone’undaki kamerayla yunusları takip eden Bruno Kataoka, nadir rastlanan bir saldırı anını kaydetmeyi başardı. 3-4 tane yetişkin yunusun yavru köpekbalığına saldırdığı anı şans eseri kaydeden Kataoka, National Geographic çalışanlarının böyle bir görüntüyü elde etmek için aylarca beklediğini, kendisinin ise şans eseri denk geldiğini söyledi. Aslında bir fotoğrafçı olan drone sahibi, kamerasına böyle bir görüntü takılınca herkesin bu beklenmedik saldırı anına tanıklık etmesi için görüntülerin bir kopyasını şehrin yerel kanalı Sydney 7’ye teslim etmiş.
 


Uzmanların söylemlerine göre yunusların boyu 10 / 16 feet (3-5 metre) uzunluğundaymış. Gülümseyen, insan dostu olarak tanıdığımız yunusları böyle saldırgan görmek sizi de inceden korkutmadı mı?
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0