• Anasayfa
  • İnternet
  • Karısından Boşanan Adam Tüm Eşyalarını İkiye Bölüp eBay'den Satışa Çıkardı

Karısından Boşanan Adam Tüm Eşyalarını İkiye Bölüp eBay'den Satışa Çıkardı

1
1
1
0
0
Alman vatandaşı olan birinin "der juli" kullanıcı adıyla eBay'e koyduğu yarım cihaz ve eşya satışları dünyada bir anda yankı uyandırdı.
Sevgili ve eş durumlarında karşı cinsteki hayat arkadaşımız artık kalbimizin, ömürümüzün yarısı gibi düşünülür. Bir elmanın iki yarısı yakıştırılması yapılan çiftler ayrılınca da bir yarısını kaybetmiş olurlar.

İşte buna bomba bir gönderme yapan bir Alman vatandaşı karısı ile ayrılınca evindeki tüm eşyaları ikiye bölüp eBay'de satışa sundu. (Hatbi harbi bölmüş yani adam) iPhone, MacBook Pro ve HD TV gibi fiyatları da oldukça yüksek olan cihazları çatır çatır kesen bu adam tahminimizce "Sen gittiysen herşeyim yarım" olayını fazla abartmış.Yukarıda görebileceğiniz gibi Siemens telsiz telefonunu ve iPhone 5 akıllı telefonlarunu ikiye bölen arkadaş'ın bu cihazlarına ev telefonu için 25.5 Euro, iPhone 5 için ise 78 Euro teklif gelmiş.Samsung HD televizyonunu ve Panasonic DVD okuyucusunu da satışa koyan eleman, okuyucu için 7 Euro, televizyon için ise 13 Euro teklif gelmiş. Yani yarım da olsa cihazların alıcıları da 5er 10ar var.Evindeki eski plağını ve dvdsini dahi kesen elemanımız DVD için 5.5 Euro, plak için ise 28.5 Euro teklif almış.MacBook Pro modelini dahi bölen adam ciddi ciddi hiç acımadan bu şekilde satışa da çıkarmış. (Bari bunu bölerken için acımadı mı yahu!) Ayrıca kaskına da aynı muameleyi yapan der juli kullanıcısı resimde görünen adam olduğunu da belirtelim. Yarın MacBook Pro 81 Euro, yarım kask ise 34.5 Euro teklif almış.İşin bombası ise burada: Adam artık o kadar aşmış ki 60 Euro teklif gelen Opel Corsa Sport arabasını da lak diye bölüp satışa koymuş. (Adam arabaya da celallenecek kadar kafayı sıyırmışsa demekki)

Sonuç olarak ciddi ciddi bu işlemi yapan arkadaş ayrıca, yatak, sandalyeler, bisiklet gibi birçok eşyayı da bu bölüp satma işlemine dahil etmiş. Eğer yarım da olsa alınır dediğiniz bir ürün varsa buradaki bağlantıdan eBay Almanya hesabına gidebilir, ürünlere göz atıp dilerseniz teklif verebilirsiniz. Yalnız bu eleman yakında evi de ikiye bölüp satışa çıkartacak diye çekinmedim değil, çünkü asıl olarak o evi paylaşmıştı eski eşiyle. Bakalım o kadar ciddi bir manyaklık yapacak mı.

Son olarak "Nasıl bölebildi yav bunları?" diye bir soru geçtiyse kafanızdan aşağıda videosu da bulunmakta. "Laura İçin" adı taşıyan videodan bunları yaptırtan kadının adının Laura olduğunu anlamaktayız. (Ne yaptın bacım sen? Ya kendini de ikiye bölmeye kalkarsa bu adam?)
 
1
1
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
1
0
0