Elon Musk Twitter Üzerinden Yazılım Mühendisi Arıyor!

1
0
0
0
0
Elon Musk Twitter Üzerinden Yazılım Mühendisi Arıyor!
Tesla Motors'un CEO'su Elon Musk, kendi Twitter hesabından mühendisler aradıklarını ve onlarla çalışmak isteyenlerin Twitter üzerinden iletişime geçebileceklerini belirtti.
Dünyanın en saygın, en prestijli şirketleri arasında yer alan SpaceX ve Tesla Motors gibi şirketlerin CEO'luk görevinde bulunan Elon Musk, ilginç davranışlarıyla gündeme gelmeye devam ediyor. Son olarak Tesla Motors'un ürettiği otomatik pilot sistemi hakkında yaptığı açıklamalarla gündeme gelmiş olan Elon Musk, bu sefer de otomatik pilot özelliğini geliştirmek amacıyla mühendisler aradıklarını belirttiği bir iş ilanıyla gündeme gelmeyi başardı. Ünlü iş adamı bu ilanı herkese açık olan kendi Twitter adresi üzerinden verdi. Yaklaşık 3 milyon takipçisi bulunan Elon Musk, attığı tweetlerle otomatik pilot sistemini geliştirmeye çalıştıklarını da belirtti.
 
 

Bu konu ile ilgili 3 farklı tweet atan Elon Musk, aradıkları mühendislerde otomobil sistemi deneyimi aramadıklarını ve yazılım mühendislerinin onun tabiriyle "hardcore" (üst düzey) düzeyde yazılım yeteneğine sahip olması gerektiğini belirtti. Ayrıca başvuruda bulunanların direkt olarak onunla görüşeceğini ve bunu ne kadar büyük bir öncelik olduğunu da belirtmekten geri durmayan Elon Musk, alışıldığı gibi egosunu da ortaya koydu.
 


 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0