• Anasayfa
  • İnternet
  • 1 Günde 200 Türk’ün Eklediği Norveçli Kız: Emilie Voe Nereng

1 Günde 200 Türk’ün Eklediği Norveçli Kız: Emilie Voe Nereng

0
0
0
0
0
1 Günde 200 Türk’ün Eklediği Norveçli Kız: Emilie Voe Nereng
​Emilie Voe Nereng, 19 yaşında Norveç’te yaşayan bir bloger. Sağlık, moda ve yemek tariflerine kadar birçok konudan yazılar yazdığı VoeBlogg.no isminde bir bloğu var. Peki bu genç kadına Türk erkeklerinin hayranlığı nereden geliyor?
Emilie Voe Nereng, 19 yaşında Norveç’te yaşayan bir bloger. Sağlık, moda ve yemek tariflerine kadar birçok konudan yazılar yazdığı VoeBlogg.no isminde bir bloğu var. Peki bu genç kadına Türk erkeklerinin hayranlığı nereden geliyor?

Son birkaç yıldır Ekşi Sözlük’te bazı yazarlar tarafından topic’i sürekli yukarılara taşınan Nereng, bu sayede Türk erkekleri arasında tanınmasına neden oldu. Ekşi Sözlük’te “emilie nereng” ismiyle 30 sayfalık yorum bulunan genç kadınla ilgili bir de “bir günde 200 türk'ün emilie nereng'i eklemesi” başlığı altında 7 sayfa kadar yorum girilmiş.
 

Büyük bir trafiğe sahip olan sözlükte ismi çıkınca haliyle “bizimkiler” bir günde 200’den fazla ekleme talebi göndermiş. Nereng, dün Twitter sayfasından “Son birkaç gündür beni en az 200 Türk erkeği ekledi, neler oluyor?” şeklinde bir tweet attı.
 
Twitter’daki bu yorumunun ardından Türk kullanıcılar da Nereng’e olan “ilgilerini” komik bir şekilde açıklıyor.

 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0