Hackerlar Emma Watson'ın Görüntülerini mi Ele Geçirdi?

7
1
1
1
1
Hackerlar Emma Watson'ın Görüntülerini mi Ele Geçirdi?
​iCloud hesapları hacklenerek birçok özel fotoğrafı internet alemine düşen Kate Upton, Jennifer Lawrence gibi isimlerden sonra şimdi de Harry Potter serisiyle müthiş bir üne kavuşan Emma Watson’ın iCloud hesabının hacklendiği söyleniyor.
iCloud hesapları hacklenerek birçok özel fotoğrafı internet alemine düşen Kate Upton, Jennifer Lawrence gibi isimlerden sonra şimdi de Harry Potter serisiyle müthiş bir üne kavuşan Emma Watson’ın iCloud hesabının hacklendiği söyleniyor.
 
Hesapların hacklenmesi furyasına en son Kim Kardashian ve Rihanna’nın eklenmesinin ardından 4chan isimli hacker grubu tarafından kurulan “EmmaYouAreNext” (Emma sıra sende) adlı internet sitesi, tekrar bir iCloud faciası yaşanacağına dair kuşkuları artırdı.


 
Üç günün sonunda Watson’ın fotoğraflarının paylaşılacağını iddia eden sitenin gerçeği söyleyip söylemediği henüz belli değil. Sitede bir de dip not düşen hackerlar, paylaşılan fotoğrafların buz dağının görünen kısmı olduğunu belirterek, ellerinde büyük arşivin olduğu izlenimi uyandırıyorlar.
 
Emma Watson’un gözü yaşlı bir fotoğrafının olduğu sitede görüntüler gerçekten paylaşılacak mı, cevabını üç gün sonra öğreneceğiz. (bunlarda tüm kirli çamaşırlarını iCloud’a yüklemiş arkadaş, yok muydu 16 GB’lık bi’ flash belleğiniz oraya yükleseydiniz)
7
1
1
1
1
Emoji İle Tepki Ver
7
1
1
1
1