• Anasayfa
  • İnternet
  • Erdoğan: “Bakkaldan Ciklet Alınır Gibi Telefon Alınıyor”

Erdoğan: “Bakkaldan Ciklet Alınır Gibi Telefon Alınıyor”

1
0
0
0
0
Erdoğan: “Bakkaldan Ciklet Alınır Gibi Telefon Alınıyor”
Turkcell’in kuruluşunun 20. yılında konuşan Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, cep telefonu kullanıcılarının bakkaldan ciklet alır gibi yenilerini aldığını söyledi.
Turkcell’in kuruluşunun 20. yılında konuşan Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, cep telefonu kullanıcılarının bakkaldan ciklet alır gibi yenilerini aldığını söyledi.
 
Ankara’da gerçekleştirilen Turkcell’in 20. yılı resepsiyonu, Turkcell Genel Müdür'ü Süreyya Ciliv’in konuşması ve arkasından yaptığı sunumla başladı.
 
Erdoğan, Türkiye’nin mobil iletişim alanında dünyanın en iyi ülkelerinden biri olduğunu söylemesiyle konuşmasına başladı. Turkcell’i ön plana koyarak konuşmasını sürdüren Erdoğan, şunları söyledi: “Ülkemizin lider mobil iletişim ve teknoloji kuruluşu olan Turkcell, aynı zamanda dünya çapında marka şirketlere sahip olma hedefimizin en başarılı temsilcilerinden biridir. Bu vasfıyla da takdiri hak eden Turkcell'in Türkiye'nin tanıtımına yaptığı katkı bizim için çok önemlidir. Başbakanlığım döneminde diğer ülkelerdeki operasyonlarında sıkıntıya düştüğü her durumda ve her yerde Turkcell'in hakkını hukukunu koruduk. Bundan sonra da korumaya devam edeceğiz.
 
Turkcell'in Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin arkasında olduğunu daima bildiğine daima hissettiğine inanıyorum. Biz işini iyi yapan ülkeye ve millete katma değer kazandıran herkesin bugüne kadar yanında olduk bundan sonra da aynı şekilde yanında olmaya devam edeceğiz. Turkcell gerçekten de işini iyi yapan bir şirket. Bugün Türkiye mobil iletişim alanında dünyanın en ileri en iyi ülkelerinden biri durumunda ise bunda Turkcell'in de büyük bir payı var"
 
Konu daha sonra akıllı telefon kullanıcılarının sürekli telefon değiştirmelerine geldi. Her çıkan yeni telefonun, kullanıcıları cezbettiğini söyleyen Erdoğan, “Dünyada artık milyarlar konuşuluyor. Dünya nüfusunun üzerinde bir rakam telaffuz ediliyor. Bakıyorsunuz bir kişinin elinde bir tane yok. Kiminde 2 kiminde 3. Adeta yarışıyorsunuz bunlarla. Her gün cep telefonları güncelleniyor. Bununla yarışmak da kolay değil. Herkes birbirine bir de havasını atıyor. Diyor yenisi çıkmış. Hemen git bir tane de bakkal dükkanından ciklet alır gibi bir tanesini daha alıyor. Böyle bir yaşam var. Tahrik ediyor insanı. Bunu firmalar boş geçer mi? Bakıyorsunuz yeni yeni farklı tasarımlarla bunları üretmeye devam ediyorlar." dedi. (bence kızması gereken bir şirket varsa, o da Samsung’tur. Çünkü konuşma yaptığı sırada muhtemelen yeni bir akıllı telefonu piyasaya sürmekle meşguldüler)
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0