• Anasayfa
  • İnternet
  • Eşinden Gizlenerek Sigara İçen Adam, Google Street View’a Yakalandı

Eşinden Gizlenerek Sigara İçen Adam, Google Street View’a Yakalandı

1
0
0
0
0
Doktorun kendisine sigarayı yasaklamasından sonra eşine yakalanmamak için gizli gizli sigara içen Donny Riding Google Street View’a yakalanınca deşifre oldu.
Google Street View, kullanım amacıyla çok iyi bir uygulama olmasına rağmen ara sıra kameralara yakalanan görüntüler nedeniyle hem kullanıcıların hem de Google’ın başına dert olabiliyor. Bu sefer de sigara içmesi yasak olan taksi şoförünün Google Street View’a sigara içerken ki görüntülerinin takılması, Donny Riding’in başına dert açtı.

Hastaneye giden ve doktor tarafından diyet yapılmasının gerekli olduğu belirtilen Donny Riding, olayı eşine anlattıktan sonra sigara içmeyeceğine dair söz vermiş. Fakat verdiği sözü tutamayan Riding, eşinden habersiz bir şekilde dışarı çıkarak ara sıra sigara içmeye başlamış. Bu sırada yoldan geçen Google Street View’a takılan Riding, sigara içerken ki görüntülerinin kaydedilmesine engel olamamış. Aracın oradan geçtiğini öğrenen Riding eşi, sigara içtiğinden şüphelendiği eşinin fotoğraflarının olabileceğini umarak görüntülere bakmak istemiş. Sonuç olarak Donny Riding’in içmesi yasak olmasına rağmen elindeki sigarayı görmesi, eşinde küçük çaplı bir hayal kırıklığı yaşatmış.Riding’in, eşinin daha önce diyet yapması gerekirken aracında yememesi gereken bisküviler gördüğü ve kendisini bu konuda uyarmasının ardından sigara içtiğini de öğrenmesi, aralarındaki ilişkiyi ne derece etkilemiştir bilemedim. Bakalım Google View Street daha kimlerin başını yakacak. (tabii bu haberde Google Street View baş yakmak yerine belki de hayat kurtardı ama her zaman böyle masum görüntüler de ortaya çıkmayabilir. 'kim bu kadın Harun?' gibi)
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0