Eski Sürüm Internet Explorer Tarih Oluyor

1
1
0
0
0
Microsoft kendi internet tarayıcısı olan İnternet Explorer'ın eski sürümlerine verdiği desteği çekecek.
Yazılım devi Microsoft'un tek bir işlev için kullandığımız internet tarayıcısı Internet Explorer'ın eski sürümleri tarih olacak (zor biraz. tamam biz sadece başka bir tarayıcı indirmek için kullanıyoruz da otomatik olarak yüklü geldiği için güncelleme yapmadan kullanan çok fazla kişi var ).

Microsoft 12 Ocak 2016 tarihinden itibaren Internet Expolorer 11'den önce ki sürümlere güncelleme yayınlamayacak. (daha öncede demiştim zaten o sürümleri kullananlar güncelleme yapmayı bilmiyor zaten bilse direk başka tarayıcı indirir orasıda ayrı bi konu).



Microsoft'un bu kararı almasında ki en büyük neden artık Internet Explorer 11'den önce ki sürümlerde ki hataların düzetlmesinin fazla vakit alması gibi görünüyor. Öyle ki Microsoft'un kendisi bile Internet Explorer 11'den önce ki sürümleri güvenli olarak görmüyor ve insanların bu sürümleri kullanmaması gerektiğini düşünüyor. Bu haber Internet Explorer'ın resmi blogunda duyuruldu. Bunların dışında Internet Explorer'ın hızlandığı ile ilgili bilgide verdi. Şimdi yiğidi öldür hakkını yeme demişler Internet Explorer'da bir düzelme olduğu aşikar ancak daha önceden "Internet Explorer çok yavaş abi" etiketinin yapışması nedeni ile insanların Internet Explorer'a karşı bir ön yargısı bulunuyor ve bu ön yargının kırılması biraz zor gibi görünüyor. Ayrıca İnternet Explorer için yaptığımız galeriye bir göz atmanızı tavsiye ederim.

 İnternet Explorer'ın İstenmeyen Evlat Muamelesi Görmesi
 
1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0