Evlenmek İsteyen Genç İnternette Anketle Eş Arıyor

0
0
0
0
0
Evlenmek İsteyen Genç İnternette Anketle Eş Arıyor
İzdivaç programlarında aradığını bulamayan Adana'lı genç çözümü anket sisteminde bulmuş.

Adana'da yaşayan 30 yaşındaki Doğukan Özkan, hayat eşini bulmak için ilginç bir yönteme başvurmuş. Bilgisayar programcılığı ile ilgili 2 yıllık ön lisans eğitimi alan Doğukan, son üç yıl boyunca çeşitli televizyon kanallarında izdivaç programlarına katılarak şansını denemiş.

Ancak bir türlü aradığı ruh ikizini bulamamış. Sonunda bu tarz şeylerden sıkılan Doğukan, çözümü farklı bir yöntemle bulmak için kolları sıvamış. 

'www.dogukanozkan.com' adlı, kendine ait internet sitesi olan Doğukan, burada 'Doğukan Özkan, Aradığı aşkı sınavla seçiyor' başlığıyla bir anket oluşturmuş.

Ankette müstakbel eş adaylarına hobileri, huyları ve kişisel bilgileriyle ilgili 60 soru bulunmakta. Henüz ankete kimsenin katılmadığını belirten Doğukan Özkan bulduğu bu enteresan çözümle alakalı şunları söylemiş: "Bu ankete katılanların verdiği yanıtları inceleyeceğim. Bana göre uygun yanıtlar verenlerle görüşeceğim. Ankete daha çok kişinin katılması için çalışıyorum. Kısmete de inanıyorum. Uygun bir eş adayı olursa evleneceğim. Ben aşktan ve sevgiden de öte, sadece sadık bir eş arıyorum."
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0