• Eyfel Kulesi'nde Çekildiği Fotoğrafın Photoshop İle Düzeltilmesini İsteyen Zavallı Adam

Eyfel Kulesi'nde Çekildiği Fotoğrafın Photoshop İle Düzeltilmesini İsteyen Zavallı Adam

1
0
0
0
0
İnternet ortamında kötü fotoğraflarının photoshop ile düzeltilmesini isteyenlerin başına gelenleri bilirsiniz. Bu sefer de zavallı bir adam Eyfel Kulesi'nde çekildiği fotoğrafın Photoshop yardımı ile düzeltilmesini istemiş. İstemez olaymış..
İnternet dünyası koskoca bir bilgi bankası olduğu kadar aynı zamanda eğlence için de çok güzel ortam yaratmakta. Son zamanların popüler eğlencesi olan "İstek üzerine yapılan komik Photoshop çalışmaları" tarzı paylaşımları görmüşsünüzdür.

Daha önce bu gelerimiz ile sizler için derlediğimiz çalışmalarda bazı kişiler fotoğraflarında oluşan hataların giderilmesi, ya da olmayan şeylerin oraya eklenmesi vb istekleriyle internete başvururlar. Fakat sonuçlar daha kötü olmasına rağmen oldukça eğlenceli olur.Şimdi ise yukarıdaki resimde gördüğünüz arkadaş anlaşılacağı üzere Eyfel Kulesi'nin tepesinin tam parmağının ucuna getirmeye çalışırken becerememiş. İnternette de dolu photoshop uzmanı varken biri yardım eder umuduyla yaptığı Photoshop isteğinden sizi kahkakalarla güldürecek sonuçlar çıkmış. İşte o resimleri sizler için aşağıya alt alta sıralıyorum. İyi eğlenceler :)

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0