Facebook, Artık WhatsApp'la Birlikte Çalışacak

0
0
0
0
0
Facebook’un WhatsApp ile birlikte integrasyon testleri yaptığını öğrenildi. Bu testleri şu anda sadece Android üzerinden sürdüren şirketin yaptığı çalışmalarla ilgili ekran görüntüleri sızdırıldı.
Bildiğimiz üzere WhatsApp uygulaması Facebook’a ait ama şirketin bu mesajlaşma uygulamasıyla ne yapacağı hakkında herhangi bir bilgi bulunmamakta. Bu zamana kadar Facebook ve Whatsapp ayrı ayrı çalışmalarını sürdürüyordu. Facebook, GeekTime’ın haberine göre, bu iki uygulamanın bu kadar ayrı çalıştığı dönemlere bir son vermeye hazırlanıyor.

Haftasonu Geektime, Facebook’un WhatsApp ile birlikte integrasyon testleri yaptığını öğrendi. Bu testleri şu anda sadece Android üzerinden sürdüren şirketin yaptığı çalışmalarla ilgili ekran görüntüleri sızdırıldı. Aşağıdaki fotoğraflarda görebileceğiniz üzere Facebook gönderilerinde WhatsApp ikonu bulunuyor. Bu ikona tıklayarak gönderiyi bazı WhatsApp kişileri ile paylaşabileceğiz. Whatsapp integrasyonlu Facebook sol taraftaki fotoğrafta.Aslında çokta büyük bir yenilik olduğu söylenemez sonuçta Facebook gönderilerimizi zaten arkadaşlarımızla paylaşıyoruz. Sadece paylaşma evresine birkaç adım daha ekleyen bu yeni özellik şu anda olabileceği en basit halinde. Bu özelliklerin gelmesiyle hem Facebook’ta hem de Whatsapp’ta yeni ikonlar görmeye başlacağız.

Kaynak: UberGizmo
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0