Facebook'tan Sayfa Yönetimi Güncellemesi

0
0
0
0
0
Facebook'tan Sayfa Yönetimi Güncellemesi
Facebook sessiz sedasız yeni güncellemeler yapmaya tüm hızıyla devam ediyor. Bugün gelen bir güncelleme ile sayfa yönetim panelini değiştirildi.
Facebook sessiz sedasız yeni güncellemeler yapmaya tüm hızıyla devam ediyor. Bugün gelen bir güncelleme ile sayfa yönetim panelini değiştiren Facebook yönetimi, bu güncellemeyi kabul etmeyip eski görünümde kalsanız bile otomatik olarak ilerleyen zamanlarda değiştirecek.

Yeni gelen görünüm ile sayfa yönetimi kolaylaştırılmış diyebiliriz, sayfanın en üstündeki bildirim paneli ve gelen mesajlar kısmı tamamen yok olmuş ve yerine, Sayfa, Hareketler, İstatistikler, Ayarlar şeklinde bir menü gelmiş. Bu menü sayesinde görmek istediğinizi görüyor ve gereksiz bildirimleri istemeseniz bile size gösteren sayfa yönetim paneli tarihte kalıyor. 

 Sayfanızda en çok nelerin beğenildiğini görün ve hedef kitlenizi tanıyın

İstatistikler sayfasında yapılan değişiklik ile detaylı olarak sayfanızda en çok hangi tür gönderilerin beğenildiğini ve en çok hangilerinin paylaşıldığını görebilecek ve paylaşımlarınızı bu değerlere göre düzenleyeceksiniz. Sayfanızın günde ortalama olarak aldığı beğeni sayısını görebilecek ve bu beğenilerin nereden geldiğini görebileceksiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0