• Anasayfa
  • İnternet
  • Facebook'a Twitter'da Olduğu Gibi Trending Topics Özelliği Geliyor

Facebook'a Twitter'da Olduğu Gibi Trending Topics Özelliği Geliyor

0
0
0
0
0
Facebook, haber siteleriyle yaptığı anlaşmanın ardından şimdi de Twitter’da olan Trending Topics (popüler başlıklar) özelliğini getiriyor.
Facebook, geçtiğimiz ay büyük haber şirketleriyle bir anlaşma yaparak insanların haberlere daha kolay ulaşmasını sağlamak amacıyla News Feed algoritmasını geliştirerek Instant Article’ı tanıtmıştı. Bu sayede kullanıcılar, haberlere anlık olacak şekilde ulaşabileceklerdi. Şirketten yine bu konuyla ilgili bir hamle daha geliyor. 

Facebook’a gelecek olan Trending Topics, kullanıcılarının popüler olan konu başlıklarına ulaşmasını sağlayacak. Böylelikle tıpkı Twitter’da olduğu gibi kullanıcılar, günün en önemli olaylarını kaçırmadan takip edebilecekler.Uygulamayla ilgili çok fazla bir bilgiye sahip değiliz. Popüler başlıklar uygulaması Twitter’da, bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösteriyor, hatta bulunduğunuz bölgeyi manuel olarak değiştirebiliyorsunuz. Facebook’ta da böyle mi olacak, yoksa başlıklar ülke genelinde herkese aynı şekilde mi gösterilecek, bunu uygulamanın hizmete geçmesiyle daha rahat bir şekilde öğreneceğiz.

 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0