• Anasayfa
  • İnternet
  • Facebook’un Eski Stajyeri Mark Zuckerberg’i Anlattı: Benimle Aynı Bilgisayarı Kullanıyordu

Facebook’un Eski Stajyeri Mark Zuckerberg’i Anlattı: Benimle Aynı Bilgisayarı Kullanıyordu

1
0
0
0
0
Facebook’ta daha önce stajyerlik yapan Elizabeth Gregory, Facebook’taki iş ortamını ve Mark Zuckerberg’in çalışanlarına karşı nasıl davrandığını anlattı.
Neredeyse bir yıl önce sizlerle bir haber paylaşmıştık. Aradan geçen zaman içerisinde Facebook’taki iş ortamını, burada yayınladığımız haberin ardından herkes gibi biz de çok merak ediyorduk. Daha önce Facebook’ta stajyerlik yapan Elizabeth Gregory’nin anlattıklarından sonra Facebook’taki iş ortamına olan ilgimiz daha da artmaya başladı.

Gregory, Facebook’ta üretim planlama departmanında çalışıp Mark Zuckerberg’le aynı toplantıya girme imkanı da bulmuş.

Business Insider ile bir röportaj yapan Gregory, “İlk başka sadece gözlemledim ama Zuckerberg’i yakından görebilmek çok havalıydı. Toplantıya çok katkım olmasa da orada bulunarak bile çok şey öğrendim. Çok yoğun geçen bir görüşmeydi; çünkü Zuckerberg size sürekli bilgelik aktarıyor” şeklinde konuştu.Zuckerberg’in kendisini tanımamasına rağmen her karşılaştıklarında mutlaka selam verdiğini söyleyen Gregory, ayrıca şirketin Menlo Park’taki merkez ofisinde asla alt üst ayrımcılığının yapılmadığını söyledi. Zuckerberg dahil tüm üst düzey çalışanların stajyerlerle aynı masada ve hep birlikte çalıştığını söyleyen Gregory, “Zuckerberg benimle aynı özelliklere sahip bilgisayarı kullanıyordu, bu gerçekten çok hoş” dedi.

Ayrıca Gregory, Zuckerberg’in her Cuma günü çalışanlarını toplayıp bir toplantı yaptığını ve Zuckerberg dahil tüm üst düzey yöneticilere her şeyi sorabildiklerini belirtti.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0