Fenerbahçe'den Göndermeli Yandex Reklamı

1
0
0
0
0
Fenerbahçe'den Göndermeli Yandex Reklamı
Rus arama devi Yandex'in sponsor olduğu Fenerbahçe, yeni reklamı ile rakiplerini kızdırabilir.
Sezona yepyeni bir kadro kurarak başlayan ve önemli yıldızlar getiren Fenerbahçe, bir süre önce Yandex ile yılın dikkat çeken sponsorluk antlaşmalarından birine imza atmıştı. 

Yapılan antlaşma sonucu iyi bir gelir bekleyen Fenerbahçe'nin bu hedefindeki en büyük etken ise taraftarı. Bu haberimizde Fenerbahçe'ni Yandex üzerinde yapılan her aramadan ne kadar gelir elde ettiğini sizlerle paylaşmıştık. 

Fenerbahçe Yandex’in masaüstü ve Android için sunulan mobil tarayıcısından yapılan her arama kulübe 0,003 Dolar kazandırıyor. Günde ortalama 40 arama yapan bir internet kullanıcısı tüm aramalarını Fenerbahçe Yandex üzerinden yaparsa yılda Fenerbahçe takımına 36 Dolar gelir kazandırmış oluyor. Eğer 1 milyon taraftar bu çağrıya kulak asmış olursa yıl sonunda elde edilen hasılat 36 Milyon Dolar'a denk geliyor. 
 

Şimdi ise sosyal medyadan taraftarına bu bilgiyi ulaştıran Fenerbahçe, şimdi de reklam yoluyla hedef kitlesini arttırma peşinde. Yapılan yıldız transferlerin ardından rakip takım taraftarına biraz göndermenin de bulunduğu Yandex reklamı yayında.
 

 
  Fenerbahçe Yandex Android Uygulaması İndir

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0