• Anasayfa
  • İnternet
  • Film Değil, Gerçek: Batman, Şehri Kötülüklerden Temizlemek İçin Harekete Geçtiğini Açıkladı

Film Değil, Gerçek: Batman, Şehri Kötülüklerden Temizlemek İçin Harekete Geçtiğini Açıkladı

1
0
0
0
0
Film Değil, Gerçek: Batman, Şehri Kötülüklerden Temizlemek İçin Harekete Geçtiğini Açıkladı
Avusturya’nın küçük bir şehri olan Bad Ischl’deki bürokratların uyuşturucu bağımlılığı ve kullanımı konusunda yeterli özeni göstermediğini söyleyen Avusturalı Batman, artık harekete geçeceğini söyledi.
Bruce Wayne (Batman), bu sefer Avusturya’da kötülüklerle savaşacak, üstelik film icabı da değil. Bad Ischl kentindeki bürokratları uyuşturucuya karşı mücadele konusunda duyarsız olduğunu Bruce Wayne imzalı bir mektupla kentin Belediye Başkanı Hannes Heide’ye aktaran Batman, mektubunda “Bu çocuklarla, eğitimle ve bu şehirdeki dengeyle alakalı ancak siz bu konuda hiçbir şey yapmıyorsunuz” diyerek bu durumdan polisleri ve politikacıları sorumlu tutmuştu.

İlk mektubun internette yayılmasının ardından Batman’le e-mail üzerinden bizzat iletişime geçtiğini söyleyen Hannes Heide, aradan geçen zamanın ardından Batman’in kentteki yaşanan gelişmelerden dolayı memnuniyetini dile getirdiğini söyledi.
 


Vice’a açıklamalarda bulunan Heide, “Mektup, Batman’in Bad Ischl’e varmasının ardından geçen birkaç günde bile iyi gelişmelerin görülebildiğini belirtiyordu. Batman, mektubun yayınlanmasının ardından polislerin ve uyuşturucu satıcılarının ‘daha düzgün’ davrandığını söyledi” dedi. İnternette bu konuyla ilgili birçok mektubu yayınlanan Batman, mektuplardan birinde aksi durumun tekrar yaşanması halinde bu sefer kendisinin devreye gireceğinden bahsetmiş.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0