Flipboard Masaüstü Bilgisayarlara Geliyor

0
0
0
0
0
Farklı içerikleri dergi formatında kullanıcılara sunan Flipboard’un masaüstü sürümü yayınlandı. Dünya üzerinde büyük bir saygınlığa sahip olan Flipboard, bu adımından sonra tablet ve akıllı telefonlarla sınırlı kalan bir uygulama olmayacak. 
Farklı içerikleri dergi formatında kullanıcılara sunan Flipboard’un masaüstü sürümü yayınlandı. Dünya üzerinde büyük bir saygınlığa sahip olan Flipboard, bu adımından sonra tablet ve akıllı telefonlarla sınırlı kalan bir uygulama olmayacak. 

Genel olarak bakıldığında oldukça sade bir yapıya sahip olan uygulama PC ve Mac sürümüyle de aynı çizgiyi korumaya devam ediyor. Flipboard farklı mobil platformlarındaki dokunmatik yüzlerden örnek alınarak düzene sokulmuş ve bilgisayar ekranından en iyi okuma deneyimini yaşatmak için yeniden yapılandırılmış. Eski alışkanlıklarından vazgeçmek istemeyen uygulama, masaüstü için optimize edilmiş metin yerleşimleri ve sayfa üzerinde kaydırma hareketleriyle de akıllı telefon veya tablet deneyimini masaüstüne getirmeyi amaç edinmiş. Mobil platformlar için tasarlanan ve sosyal ağlar üzerinden paylaşım olanağı sunan uygulama bu girişimiyle sınırlarını genişleteceğe benziyor. Konuyla ilgili detaylara aşağıdaki videodan göz atabilirsiniz. 
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0