• Anasayfa
  • İnternet
  • Foursquare'in Yeni Check-In Platformu Swarm'a "Mayor" Olma Özelliği Geldi

Foursquare'in Yeni Check-In Platformu Swarm'a "Mayor" Olma Özelliği Geldi

0
0
0
0
0
Zamanında Foursquare üzerinden birçok kişinin kapıştığı "Mayor" olma durumu 4sq'in yeni hali Swarm'a da eklendi.
Foursquare'i anlatmaya gerek yok, artık neredeyse her akıllı telefonu olan en az bir kere kullandı ve check-in dediğimiz yer bildirim olayını yaptı. Ancak Foursquare'in kendi uygulamasını kullandığımız zamanlarda çok popüler olan bir mekanın "mayor"ı yani en çok ziyeret ederek oranın başkanı, kralı olma isteği de nedense birçok kişinin sırf bu yüzden mekanlara gitmesini sağlıyordu.

Geçtiğimiz zamanlarda Swarm adıyla yeni bir uygulama çıkartarak yer bildirimlerini bu uygulama üzerine iten 4sq, kendi adını taşıyan uygulama ile sadece mekan önerilerini halini almıştı. Swarm'a geçince de mayor olmanın kalktığını görmüştük. Fakat Foursquare gelen geri bildirimlerde en çok istenilenin bu olduğunu anlayınca bu sistemi geri getirdi.Yani artık Swarm üzerinden de hangi mekanın en çok check-in yapanı kimse artık o yerin kralı, mayor'ı o olacak. Mayor olabilmek için başlayacak olan çekişmeler ile yine kendi kraliyetinizi oluşturabileceksiniz.

Aslında bir anlamı olmasa da özellikle işletmeler için güzel bir para kapısı olan bu sistemde Starbucks, Burger King, Mc Donalds gibi çok gidilen ve ünlü olan mekanlarda mayor olup hava atmak isteyen gençlerimiz buralara daha çok para kazandırabilecek. Hele bazı firmalar "Mayor olana ücretsiz menü" sistemine de geçerse satış patlamaları yapabilecekler. Hadi hayırlısı diyelim..
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0