• Anasayfa
  • İnternet
  • Fotoğraf Çekmek İçin Yavru Köpekbalığına İşkence Eden Adam

Fotoğraf Çekmek İçin Yavru Köpekbalığına İşkence Eden Adam

5
0
0
0
0
Fotoğraf Çekmek İçin Yavru Köpekbalığına İşkence Eden Adam
Florida'nın ünlü Palm Plajı'nda yakaladığı ufak bir köpekbalığı yavrusuna eziyet ederek fotoğraf çekilmeye çalışan adam (adam demek ne kadar doğru bilemedim) eleştiri yağmuruna tutuldu.

Bu aralar insanlık adına utanç verici haberleri sıklıkla duymaya başladık. Geçtiğimiz hafta fotoğraf çekmek uğruna yavru yunusun ölümüne sebep olan çocukların ardından şimdi de bir embesil (daha ağır şeyler yazmamak için zor tutuyorum kendimi), yakaladığı yavru köpek balığıyla fotoğraf çekebilmek adına hayvana türlü işkenceler yaptı.

Önce plajın (Florida - Palm Beach) kenarına kadar gelen köpekbalığını kuyruğundan tutan adam, daha sonra hayvancağızı suyun olmadığı alana doğru sürükleyerek üzerine baskı uygulayıp fotoğrafını çekmeye çalışan kişilere poz verdi. ABD'li yerel gazeteci Ashleigh Walters'ın Facebook profilinde paylaştığı bu video, kısa süre içerisinde yaklaşık iki bin  kez paylaşıldı.  

Aklınıza gelebilecek her türlü küfrün paylaşılan videodan görebilirsiniz. (hepsini ayrı ayrı hak ettiğini bütün kalbimle söyleyebilirim)
 

 
Shark Capture, Release on Palm Beach

VIDEO: Shark capture, release on Palm Beach(Shark was put farther into water after end of video. It did not resurface for several minutes.) WPTV #amcrew #wptvwx #beach #shark

Posted by Ashleigh Walters on 20 Şubat 2016 Cumartesi
5
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
5
0
0
0
0