Bir Kılıf, Samsung Galaxy S6’yı Ancak Bu Kadar Koruyabilir

0
0
0
0
0
Bir Kılıf, Samsung Galaxy S6’yı Ancak Bu Kadar Koruyabilir
PhoneBuff isimli YouTube kanalı, RhinoShield Crash Guard ismindeki koruyucu kılıfla Samsung Galaxy S6’nın nasıl korunduğunu gösteren bir video yayımladı.
Çok büyük bir kitlenin artık PC’den daha fazla kullandığı akıllı telefonlar, dolayısıyla üzerine en fazla titrenen teknolojik aletler sıralamasında da ilk sıraya yerleşiyor. Gözümüz gibi baktığımız, bir yerinin çizik olmaması için neredeyse kendi sağlığımızdan dahi ödün verdiğimiz bu cihazlarda, hiç umulmadık bir anda aldığı darbeyle hasarlar oluşabilir. Bunun için ekran koruyucular ya da cihazı komple gövdesiyle koruyan kılıflar kullanırız. YouTube’da 500 bin abone sayısına ulaşmasına az kalan PhoneBuff ekibi, Galaxy S6’nın RhinoShield Crash Guard isimli kılıfla ne kadar sağlam korunduğunu gösteren bir video yayımladı.

Videoda, Galaxy S6 üzerinde profesyonel bir cihaz kullanılarak farklı düşüş alternatifleriyle dayanıklılık testi uygulanmış. Eşit şartlarda RhinoShield Crash Guard kılıfına sahip olan ve kılıfı bulunmayan Galaxy S6’ya yapılan dayanıklılık testleri sonucunda, kılıfın kullanıldığı cihaz neredeyse sıfır hasar almış. RhinoShield Crash Guard bulunmayan Galaxy S6’nın başına gelenler ise malum.

Geçtiğimiz yıl bir Kickstarter projesi olarak karşımıza çıkan şu anda satışının yapıldığı kılıfla çekilmiş Galaxy S6 dayanıklılık test videosunu aşağıdan inceleyebilirsiniz.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0