• Anasayfa
  • İnternet
  • Spoiler Yemekten Nefret Eden Arkadaşlarınıza Spoiler Veren Sinir Bozucu Site

Spoiler Yemekten Nefret Eden Arkadaşlarınıza Spoiler Veren Sinir Bozucu Site

0
0
0
0
0
Eğer Game of Thrones hayranı arkadaşınız varsa ve ona spoiler vererek ‘eşek şakası’ yapmak istiyorsanız, bu site tam size göre.
Genelde sevilen diziler ya da filmlerle ilgili spoiler yememek için uygulamalar - eklentiler geliştirilir. Tıpkı bu yılın başında Star Wars spoiler’ları yemenizi engelleyen Chrome eklentisi Force Block gibi. Fakat spoiler.io bunun tam tersi bir işlev görüyor, yani arkadaşlarınıza henüz seyretmediği bölümlerle ilgili spoiler’lar veriyor.

Tam olarak ‘eşek şakası’ yapılması amacıyla yapılmış olduğunu düşündüğüm bu site, arkadaşlarınıza otomatik olarak henüz izlemedikleri Game of Thrones bölümleriyle ilgili spoiler’lar gönderiyor. Site, üye olunduktan sonra kişi listesini paylaşan kullanıcıların arkadaşlarına dizinin içeriğiyle ilgili SMS mesajları atıyor. Ayrıca Facebook ve Twitter'dan da paylaşımlar yapabiliyorsunuz. Örneğin dizinin 6. sezonun 2. bölümünün yayınlanmasının hemen ardından Jon Snow’un tekrar canlandığı bilgisini paylaşan site, arkadaşlarına eşek şakası yapmak isteyen kişilerin de sık sık uğradığı sitelerden bir tanesi olmuş. Bana kalırsa bu şakayı yapmadan önce iki kere düşünün. Zira yabancı ülkelerde bu yüzden bırakın birbirlerine darılmayı, kanlı bıçaklı kavgalar eden arkadaşların var olduğunu biliyorum.

Haberin başından beri yalnızca Game of Thrones’dan bahsedince sanki yalnızca bu diziye ait spoiler’ların verildiği gibi bir algı oluşmuş olabilir ama öyle değil tabii. Site, popüler tüm film ve dizilerle ilgili can alıcı spoiler’lar veriyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0