36 Saatte Projeni Yap Amerika Biletini Kap - Hackhaton

1
0
0
0
0
Garanti Bankası, teknolojiye verdiği önem doğrultusunda proje üretmeye odaklanan yazılımcı, tasarımcı ve girişimcilere, fikirlerini kısa sürede ürüne dönüştürme şansı vermek amacıyla "Hackathon" etkinliği düzenleyecek.
Garanti Bankası Hackathon’u duyurdu. “36 saatlik eşsiz bir deneyim ile fikrinizi ürüne dönüştürün büyük ödülü kazanın” sloganı ile Garanti Hackathon profesyonel dünyadan, girişim camiasından ve üniversite öğrencilerinden katılımcıları ağırlamaya hazırlanan Garanti Bankasının programı incelediğimizde güçlü ve detaylıca hazırlanmış bir etkinlik olacağını söyleyebiliriz.

2 ila 4 kişiden oluşan ekibinizle, Garanti Hackathon'a katılın, hayata geçirmek istediğiniz fikrinizi 36 saat boyunca geliştirin. Hem bu eşsiz deneyimi yaşayın, hem de birbirinden güzel ödülleri kazanma şansı yakalayın. Büyük ödül Silikon Vadisi'ne yolculuk. 36 saatlik Hackathon süresince yazılım ve servisler hakkında uzman mentörların etkinlik alanında katılımcıların sorularını yanıtlayacağı güzel bir yarışma ortamı sizleri bekliyor.

Etkinlikte Garanti Bankası Finans sektöründen API’lerin yanında kendi API’lerinide katılımcılara açarak çalışmalarına imkan verecek. Etkinliğin sayfasında IoT, CrowdSourcing, MarketPlace gibi kavramlara dikkat çekmesi, hackathonun bu kavramların finans dünyası ile birleşmesini konu alacağına işaret ediyor.Hackathon, 20 Kasım Cuma akşamı saat 22:00’de başlayacak ve 22 Kasım Pazar sabah 10:00’da sona erecek. Akşam üzeri yapılacak törende ise kazanan projeler ödüllendirilecek. Genç yazılımcılar ve tasarımcılar için önemli bir deneyim sunmaya hazırlanan Garanti Bankası, Hackathon’a sektör profesyonelleri ve girişimcilerin yanırısa üniversite son sınıf öğrencilerinin de katılımını bekliyor.Katılımcılara etkinlik süresince bir çok yazılımcı ve girişimci ünlü isim ile kahve sohbetlerinde biraraya gelme, tanışma ve fikir alışverişi yapma imkanı sunan Garanti Hackathon, ödülleri ile de ilgi topluyor.2 günün sonunda birinci olan takımı ABD’de Silikon Vadisi gezisi, ikinci olan takımı Drone ve 5.000TL değerinde Apple Gift Card, üçüncü olan takımı da 2.500TL değerinde Apple Gift Card ödül olarak bekliyor.

Hackton ile ilgili daha da ayrıntılı bilgiye Lütfi'nin anlatımıyla aşağıdan izleyebilirsiniz.
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0