• Anasayfa
  • İnternet
  • Gaziantep'in 760 Bin TL'lik Logosu, Hazır Görsel Sitesi Shutterstock'ta 140 TL!

Gaziantep'in 760 Bin TL'lik Logosu, Hazır Görsel Sitesi Shutterstock'ta 140 TL!

1
0
0
0
0
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi'nin 760 bin TL'ye mâl olan logosu internet dünyasında tartışılıyor. Logonun çok benzerinin Shutterstock'ta 140 TL olduğunun ortaya çıkması tartışmayı daha da artıracak.
Dün sizlerle paylaştığımız buradaki haberimizde, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi'nin yeni logosuna ve fiyatına dair detaylara yer vermiştik. "I mean it" isimli firmanın tasarladığı yeni logo 760 bin TL'lik fiyatıyla oldukça tartışılmıştı. İnternet ortamında logunun tasarımını beğenenler de, beğenmeyenler de vardı ancak neredeyse herkesin ortak görüşü, yeni logo için ödenen rakamın çok olduğuydu. 

Bugün tartışmaları daha da artıracak yeni bir bilgi ortaya çıktı. Dünyaca ünlü hazır görsel satışı sitesi Shutterstock.com'da, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi'nin yeni logosuna oldukça benzer bir tasarımın bulunduğu farkedildi. Origami şeklinde tasarlanmış "G" harfinin satış fiyatı ise sadece 140 TL. Açıkçası iki tasarım arasında bazı farklılıklar yok değil ancak aradaki 759 bin 860 liraya değer mi bir yorum yapamıyorum. İsterseniz iki logoya bakın ve kararı siz verin...


 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0