Genç Kız Selfie Çekerken Hayatını Kaybetti

0
0
0
0
0
Romanya’daki bir tren istasyonda park halinde duran trenin üzerinde selfie çekmeye çalışan kadın, elektrik çarpması sonucu hayatını kaybetti.
Geçtiğimiz Cuma günü Romanya’nın Iasi kentinde yaşanan olayda, 18 yaşındaki Anna Ursu’nun park halindeki bir trenin üzerinde selfie çekmeye çalışırken yüksek gerilim hattına dokunduktan sonra çarpan elektrik sonucunda vücudunda ağır yanıklar oluştu.

St. Spiridon Hastanesi'nin sözcüsü Lucian Cernahonschi, ağır yaralanan genç kızın kaldırıldığı Bükreş Yanık Hastanesi’nde Pazar günü maalesef hayatını kaybettiğini söyledi.

Anna Ursu’yla birlikte o sırada yanında bulunan 17 yaşındaki arkadaşınınsa St. Maria Hastanesi’nde tedavisine devam edildiği bildirildi.Konunun uzmanı olmasam da bu tarz olayları sıklıkla duymaya başladıktan sonra takipçilerimize şöyle bir uyarıda bulunmak istiyorum. Selfie çekilme esnasında kişilerin odak noktası tamamıyla telefon ya da fotoğraf makinesi oluyor. Yani bu sırada çevresinde, kendisine tehlike oluşturacak unsurlar tamamen akıldan çıkıyor. Yaşanan üzücü olayların da sebebi muhtemelen bu şekilde ortaya çıkıyor.Benim size tavsiyem, sırf dikkat çekilebilecek bir ortam olduğu için selfie çekmek istediğiniz sırada öncelikle kendi güvenliğinizi sağlayın. Sağlığınızın ve canınızın selfie çekmekten çok daha değerli olduğunu hiçbir zaman unutmayın.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0