• Anasayfa
  • İnternet
  • Facebook Messenger’da Başımıza Bela Olan ‘Göründü’ Meselesini Kökten Çözen Eklenti

Facebook Messenger’da Başımıza Bela Olan ‘Göründü’ Meselesini Kökten Çözen Eklenti

0
0
0
0
0
Chrome için geliştirilen bu eklenti ile kimseye yakalanmadan görüşmeler yapabilir, ‘okundu’ bilgisinin karşı tarafta görünmesini engelleyebilirsiniz.
İnternetteki gizlilik konusuna hepimiz dikkat etmeye çalışırız. ‘Aman şu beni görmeden 2 dakika durayım da sonra kaybolayım’ diyerek Messenger’daki kapalı tuttuğunuz sohbet kısmını aktif hale getirdiğinizde ‘oo kardeşim ne zamandır görünmüyordun. nasılsın?’ mesajıyla başlayan muhabbetlere maruz kalmayı benim gibi sevmeyen birçok insanın olduğuna eminim. Ghost for Chat, Facebook kullanıcılarının gizli gizli Messenger üzerinden muhabbet etmesini sağlayan bir Chrome eklentisi.

Eklentiyi kullanabilmeniz için öncelikle isminizi, e-posta adresinizi ve şifrenizi gireceğiniz alanı doldurmanız gerekiyor. İşlemleri tamamladıktan sonra (aylık 1.99 dolarla ücretlendirilmesi biraz kötü ama olsun, sanki değer gibi) kullanmaya başlayacağınız eklenti sayesinde karşı tarafa okundu bilgisi gelmeden mesajlarını okuyabilir, çevrimiçi olmanıza rağmen çevrimdışıymış gibi görünmeye devam edebilirsiniz. Hemen sağ üst köşedeki eklenti ikonunun üzerinde yer alan ‘Ghost Mode’ ve ‘Unseen Message’ butonlarına tıklayarak bu işlemleri kolaylıkla yapabilirsiniz. Eklentiyi indirmek isteyenler şuradaki bağlantıya tıklayabilirler.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0