Google Adwords’ün Android Uygulaması Yayınlandı

0
0
0
0
0
​Google, Google Adwords’ün Android uygulamasını yayınladı. Bu uygulamayla web üzerinden reklam veren kişiler gelen teklifleri ayarlayabilecek, destek alabilecek ve değişikliklerden çevrimiçi olarak haberdar olabilecek.
Google, Google Adwords’ün Android uygulamasını yayınladı. Bu uygulamayla web üzerinden reklam veren kişiler gelen teklifleri ayarlayabilecek, destek alabilecek ve değişikliklerden çevrimiçi olarak haberdar olabilecek.

Uygulamanın kullanıcılara sağlayacağı avantajlar bunlarla sınırlı değil. Bunun yanında kullanıcılar kampanya istatistikleri, güncel teklifler ve bütçelerinden haberdar olacak, bildirimleri eş zamanlı olacak şekilde alabilecek. Ayrıca reklam verenler uygulama sayesinde bir Google çalışanıyla iletişime geçip kampanyalarını geliştirmek için öneriler alabilecek.

Google bu uygulamayı ücretsiz olarak sunuyor. Fakat uygulama şimdilik Kanalı reklam verenler için hizmete sunuldu. Pilot ülke olarak Kanada'da hizmete giren uygulamanın daha sonra diğer ülkelerde de kullanıma açılması bekleniyor.

Google Adwords Android uygulamasını buradan indirebilirsiniz. Aşağıda uygulamayla ilgili alınan ekran görüntülerine bakabilirsiniz.0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0