Google'un Yeni Android Reklamları Yayınlandı

0
0
0
0
0
Google'un Yeni Android Reklamları Yayınlandı
​Google’un Android için hazırladığı üç yeni reklam filmi yayınlandı. Üç reklamda da ana tema olarak “Birlikte ol, aynı olma” sloganının önümüzdeki dönemde Android’in yeni sloganı olması olası görünüyor. Reklamdaki animasyonda Google’ın mesajı izleyicilere eğlenceli bir şekilde aktarılıyor. 
Google’ın Android için hazırladığı üç yeni reklam filmi yayınlandı. Üç reklamda da ana tema olarak “Birlikte ol, aynı olma” sloganının önümüzdeki dönemde Android’in yeni sloganı olması olası görünüyor. Reklamdaki animasyonda Google’ın mesajı izleyicilere eğlenceli bir şekilde aktarılıyor. Yeni sürümü Android L’yi yayınlamaya hazırlanan Google, yeni reklamlarıyla cihaz üreticilerinin olduğunu fakat tüm cihazların Android’le çalıştığını vurguluyor.
 

Reklamlardan bir tanesinde beş karakter bir otobüs durağında beklerken telefon sesi geliyor. Telefon bir süre çalmaya devam ettikten sonra telefonda Android L arayüzünün kullanılmış olması dikkati çekiyor. Reklam bitmeden “Her türden insana, her türden telefon” mesajı ekranda beliriyor. Reklamda görülen telefonun, yakın bir zamanda çıkması beklenen 5,92 inçlik Nexus 6 olabileceği iddia ediliyor.
 

Google HTC işbirliği ile hazırlanan Nexus 9 tabletin bugün resmiyet kazanması beklenirken, şirketin tablet için 399 dolar fiyat biçtiği konuşuluyor. Nexus 9’la birlikte Nexus 6’nın da gün yüzüne çıkması planlanıyor.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0