Google, Contacts Özelliğini Yeniledi

0
0
0
0
0
Kullanıcılarına en iyi ve en pratik kullanımı sunmayı amaçlayan Google, arkadaşlarınızı bulmada ve haklarında daha fazla bilgi edinmezini sağlayacak ''Contacts'' özelliğini geliştirdi.
Google bugün duyurduğu (hatta geç bile kalındığı) yeni ''Contacts'' uygulaması size tanıdığınız kişiler hakkında detaylı bilgi ve ulaşım imkanı sağlıyor.

Henüz önizleme modunda olan sistem aynı zamanda kişisel takviminizi (randevularınızı) ve emaillerinizi de bir araya getiriyor. Bu sayede arkadaşlarınız email değişikliği gibi şeyler yaptığında görebilecek, durumlarını güncel olarak takip edebileceksiniz.


Google Contacts aynı zamanda ''find duplicates'' özelliği de sağlayacak, bu sayede arkadaşlarınızı bulmak daha kolay olacak. Bu özellik aynı zamanda profil fotoğrafınız, iş durumunuz gibi şeylerde yaptığınız değişiklikleri, profilinizi sürekli güncelleyerek arkadaşlarınıza aktaracak.Arama kutucuğuna yazdığınız her kelime için profil bilgileri taranarak size arkadaşlarınıza ulaşımda en sağlıklı sonucu çıkarılacak.Şuan için Gmail kullanıcılarına sunulan uygulama, yapılan açıklamaya göre Google Apps kullanıcıları için de kısa zamanda desteklenecek.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0