• Anasayfa
  • İnternet
  • Google’da ‘Google’ı Aratınca İlk Sırada Çıkan Mısırlı Tamirci

Google’da ‘Google’ı Aratınca İlk Sırada Çıkan Mısırlı Tamirci

1
0
0
0
0
Mısır'da Google arama motoruna Google yazınca ilk sırada çıkan Mısırlı tamirci, dünyada en fazla konuşulan insanlardan bir tanesi oldu.
Google’da sitenizin içeriği ne olursa olsun üst sıralara çıkmak oldukça zordur. Bunu başarabilmeniz için çok iyi derecede SEO (arama motoru optimizasyonu) bilgisine ya da bu konuda uzmanlaşmış kişilere ihtiyacınız vardır. Siz rakiplerinizi bazı kelimelerde geride bırakmaya çalışadurun, Mısırlı bir tamirci Google’ı kendi silahını kullanarak alt etmeyi başladı.

Saber El-Toony ismindeki Mısırlı bir tamirci, Mısır’da Google diye aratıldığı sırada Google Plus sayfasının da üstüne çıkarak ilk sırada bulunuyor. Üstelik Google’ın tam bir uzmanlık gerektiren SEO’sunun kilidini kırmayı başaran Toony’nin bundan haberi yokmuş. Bir blog yazarı olan Eyad Nour tarafından keşfedilen bu olayın tam olarak açıklaması olmasa da Toony’nin Google Plus ayarlarındaki web site kısmında, Google’da yapılan ssabereltony aramasının linkini girdiği söyleniyor.Bu şekilde Mısır’ın en çok konuşulan insanlarından olan Toony’nin Google Plus sayfası da yaklaşık 6 milyon görüntülenme sayısına ulaşmış. (SEO çalışması için tonlarca para döken kişilerin biraz canı sıkılacak ama yapacak bir şey yok)
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0