Google'dan Bedava Android Alarmı

0
0
0
0
0
Google'dan Bedava Android Alarmı
Android servisinde zayıflığıyla ön plana çıkan Google, kullanıcılarına bu haberle müjdeyi verecek gibi duruyor. Android'in en kullanışlı uygulamalarından olan Timely Alarm Clock artık ücretsiz olacak.
İsveçli Bitspin adlı yazılım şirketine ait olan Timely Alarm Clock, Android kullanıcılarının beğenerek kullandığı bir alarm uygulaması. Google, Android konusunda zayıf kalmakla eleştirilirken, yapacağı bu atakla kullanıcılarının gönlünü alacak gibi duruyor. Android uygulamasını satın alan Google, kullanıcılarına ücretsiz olarak sunmayı planlıyor.

Timely Alarm Clock, Android'in eski versiyonlarında maalesef çalışmıyor. Google'un Bitspin'i satın almasıyla birlikte bu uygulama da Google'ın bünyesine geçtiği için dev şirket, uygulamayı Android'in eski sürümlerinde çalışacak şekilde efektif bir hale getirmeyi planlıyor. Google, henüz bu uygulamayı ücretsiz yayınlanacağı konusunda bilgi vermezken, yaptıkları bu ticari atılımı Android kullanıcılarına bir jest yapacak şekilde kullanacakları konusunda uzmanlar hemfikir.

Android telefon veya tabletlerinde alarm konusunda istedikleri verimi alamayan kullanıcılar, uygulamayı buradan indirebilirler.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0