Google'dan Gerçek Zamanlı Sesli Çeviri

3
1
0
0
0
​Microsoft ve Skype’ın geçen ay sunduğu “Sesli Çeviri Hizmeti”nden sonra Google mobil çeviri uygulamasını güncelleyerek, farklı dillerdeki konuşmanın algılanıp yazılı olarak istediğiniz dile çevrilmesini sağlayacak.
Microsoft ve Skype’ın geçen ay sunduğu “Sesli Çeviri Hizmeti”nden sonra Google mobil çeviri uygulamasını güncelleyerek, farklı dillerdeki konuşmanın algılanıp yazılı olarak istediğiniz dile çevrilmesini sağlayacak.

Son gelen bilgilere göre güncellenmiş olan Android uygulaması, yakın bir zamanda cihazlarda olacak. Bu uygulamanın özellikle dil öğrenmeye hevesli olan kişiler ve turistler için yararlı olacağını söyleyebiliriz. NewYork Times’ın haberine göre Google, cep telefonuyla görüntülediği herhangi bir metni başka bir dile çevirebilecek uygulama üzerinde çalışıyor.Bu görevi üstlenen bir uygulama, zaten şu anda mevcut. Geçtiğimiz ay şuradaki haberimizde belirttiğimiz üzere Google, World Lens’i satın almış ve gelecek olan güncellemelerle World Lens’i, işlevi daha yüksek bir hale getirmeye çalışıyordu.

Hizmet şu anda Mexico City’deki Peterson ve Tacoma’daki Stafford ilkokullarında, çocuklar tarafından test edilmişti.
3
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
3
1
0
0
0