• Anasayfa
  • İnternet
  • Google'dan İşletmeler İçin Detaylı Arama Ve Online İletişim Desteği Geliyor

Google'dan İşletmeler İçin Detaylı Arama Ve Online İletişim Desteği Geliyor

0
0
0
0
0
Google Path Talk ile online bir ortam yaratarak işletmeler ve müşteriler arasında erişim kolaylığı sağlayacak yeni bir hizmeti test etmeye başladı.
Dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden Google, asıl sektörü olan internet alanında geliştirmeler sunmaya devam ediyor.

Son olarak bu haberimizde sizlerle paylaştığımız sağlık aramalarında çok yararlı sonuçlar yaratacak yeni özelliğiyle internet ortamında önemli bir gelişme sunan firma, bu sefer de Path Talk'u kullanarak işletmeler için yeni bir hizmetini test etmeye başladı.

Bu hizmet, Google üzerinden online olarak işletmeler hakkında adres, harita bilgileri, telefon numaraları, yorumlar, açık olduğu saatler gibi bilgilere ulaşmanıza olanak sağlıyor. Özellikle restaurant gibi mekanlarda Google Hangouts kullanılarak yaratılan online yazışma ortamında rezervasyon, menü içeriği gibi bilgiler edinmek artık mümkün olacak. Yapılan yorumlar, eleştiriler gibi şeyler işletmeyi Google'da arattığınızda da karşınıza gelecek. Ayrıca ''online'' ibaresi olan işletmeler ile canlı bir şekilde yazışma yapıp soru ve isteklerinizi yöneltebileceksiniz.

Büyük işletmeler adına olumlu bir hizmet gibi görülebilir, çünkü bu hizmet kullanıma sunulursa, Google kendi Maps'i ile işletmelerin adreslerini rahat bir şekilde kullanıcılarına ulaştırabilecek. Ancak bu işletmeleri seçmek Google'a kalacağını düşündüğüm için küçük işletmeler adına bu durum kötü bir sonuç doğurabilir.Ancak, aslına bakılırsa eklenecek bu özellik sayesinde Google üzerinden yapabileceğimiz detaylı sağlık aramalarının yanı sıra resraurantlar ile canlı ve anlık bir iletişim kullanabiliyor olmamız rezervasyon, ya da önemli kutlama hazırlıkları için çok kullanışlı bir ortam yaratacaktır. Bakalım Google daha başka hangi yenilikler ile bizlerle olacak?
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0