Sokak Sanatını Android Saatinize Getiren Uygulama

0
0
0
0
0
Android saatlerinize son derece estetik ve farklı bir görünüm katmanızı sağlayacak uygulama geldi; Street Art Watch Face App.
Apple firmasının patlayan ürünü olan şuan için piyasanın gözbebeği konumunda bulunan Apple Watch malumunuz. Ancak Google, Apple Watch'a ''sen yokken bu piyasa bizden sorulurdu, varken de bizden sorulacak'' tarzında bir hatırlatma yapma amacında.

Piyasada bir süredir satışta olan Android saatler zaten bulunmakta. Ve kendi fikrimi söylemem gerekirse Apple Watch gerçekten çok başarılı bir cihaz, ancak her ülke için geçerli olmasada Türkiye'de Android Wear barındıran saatler, Apple Watch'a göre daha fazla satabilir.

Bunun sebebi de Apple Watch'ın sadece iPhone'lar ile çalışması, ancak Android Wear'ın herhangi bir Android telefonunuzla bağlantı kurabilmesi. 

Yani iPhone'u olmayan biri gidip Apple Watch almaz, alsa da kullanamaz. Bu nedenle Android saatler daha cazip gelebilir.

İşte bu olayın avantajını bilen Google, Android Wear için yeni bir özellik ekledi. Google ''Street Art Watch Face App'' özelliği ile ünlü sokak sanatçılarının tasarımlarını saatinize sunuyor.

Saatinize sanatsal bir görüntü katan bu özelliğe siz de saatinizin ana ekranını dijital, analog yada minimal şekilde ayarlayarak son derece hoş bir görünüm ortaya çıkarabiliyorsunuz (ekranda tarih görünmesini istemiyorsanız onu da kaldırıp çok daha sade bir ekran görünümüne sahip olabilirsiniz).

   

Google bu uygulamayı yaparken Aitch, Mariana Dias Coutinho, Paulo, Arraiano, Phibs vs. gibi pek çok önemli ve yetenekli sanatçı ile çalışmız. Bu sanatçıları tanımıyor olsanız bile, Google'ın size sunduğu pek çok farklı tasarımdan size en hoş geleni seçebilirsiniz.Google tarafından ilk kez yapılan bu özel tasarım ekran görüntülerine siz de Google Play'den ulaşabilirsiniz.


 
     Street Art Watch Face Uygulaması

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0