• Anasayfa
  • İnternet
  • Google'dan Telefon, Tablet Gibi Cihazlar İçin Yeni Web Mağazası

Google'dan Telefon, Tablet Gibi Cihazlar İçin Yeni Web Mağazası

0
0
0
0
0
Artık Google cihazlarını Google Play üzerinden satın almayacaksınız. Google, tüm cihazlarını tek bir sitede, detaylı ve güzel bir şekilde toplayarak sizlere sunuyor. Bu yeni site de Google Store. 
Google artık Nexus aletlerinin, Chromebook'ların, akıllı saatlerin yada benzeri diğer cihazları Google Play üzerinden satmayı düşünmüyor. Google tarafından yapılan açıklamaya göre tm donanımsal şeyler Google Play'den ayırıldı ve yeni durakları olan Google Store'da toplandı.

Google tarafından konuyla ilgili şu açıklama yapıldı; ''Artık Nexus telefonları ve tabletleri yada Chromecast ve Chromebook'ları rahatlıkla satın alabilir, Android Wear, Nexus Player ve Nest gibi teknolojinin son yenilikleri hakkında bilgi edinebilir, kılıflar, klavyeler yada şarj cihazları gibi aksesuarlar hakkında da stok durumlarını öğrenebilirsiniz''.Google Store özellikle sayfa tasarımı konusunda son derece başarılı. Cihazları yüksek çözünürlükte, detaylı şekilde incelemenizi sağlayan ve oldukça renkli bir dizaynı olan sitede her ürün için, kafanızdaki soruların hepsini karşılayacak, ürünü size kısa ve öz bir biçimde tanıtacak özetler bulunacak. Bu sayede ürünler hakkında bilgi sahibi olmayan kullanıcılara kolaylık sağlanacak.

Sonuç olarak elimizde hala Google Play var. Ancak yukarıda saydığımız Nexus telefonlar,Chromebook'lar tarzı şeyleri incelemek yada satın almak için Google Store'u kullanacaksınız.

Şuanda ülkemiz için site kullanıma açılmış değil. Giriş yaptığınız zaman sizi ABD sitesine aktarıyor. ''Bu hizmeti mümkün olduğunca hızlı bir şekilde daha fazla ülkeye getirmeye çalışıyoruz'' ibaresi bulunan site yakın zaman da Türkiye için de kullanıma sunulur. Buraya tıklayarak Google Store'u ziyaret edebilirsiniz. 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0