Google Dökümanlar ve Tablolar'ın Uygulaması Çıktı

1
0
0
0
0
Google'ın Uzun süredir kullanılmakta olan, ancak Drive çatısı altında sunulan çevrimiçi dosya ve e-tablo düzenleme hizmetlerinin, mobil uygulaması çıktı.
Google'ın uzun süredir kullanılmakta olan, ancak Drive çatısı altında sunulan çevrimiçi doküman ve e-tablo düzenleme hizmetlerinin, mobil uygulaması çıktı.

Microsoft'un Office 365 ile doküman hizmetlerini, yazım denetimiyle beraber çevrimiçi olarak sunmasının ardından tatlı bir rekabetin içine giren Google, bu alanda yenilikler yapmayı sürdürüyor.  

Birçok kullanıcısının bildiği gibi mobil platformda da doküman ve e-tablo oluşturmak için Drive uygulamasını indirmek zorunluydu. Google ise bunu ortadan kaldırarak iki hizmetin mobil uygulamasını ayrı olarak sunmaya başladı. Böylece kullanıcılar artık kullanmadıkları hizmetleri barındıran, Drive uygulamasını indirmek zorunda kalmayacak.  

Drive içerisinde yer alan sürümlerinden hiçbir farkı olmayan dokümanlar ve e-tablo uygulamalarını IOS veya Android platformu için aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz.
   
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0