Google Domain Servisi Hizmete Açıldı

0
0
0
0
0
Google'ın test aşamasındaki domain (alan adı) servisi hizmete açıldı. Beta aşamasındaki sistem yakında tüm dünyada kullanılacak
Google her işe adım attığı gibi şimdi de kendi sektörü olan internete de geçiş yapıyor. Zaten en büyük arama motoru konumundaki Google, daha önce bu haberimiz ile duyurduğumuz domain (alan adı) servisini beta olarak kullanıma açtı.

Şu an için sadece Amerika'da hizmete açılan alan adı hizmeti $12'dan başlayan fiyatlarla domain satın alınmasına olanak sunuyor. Gmail servisine e-posta yönlendirmesi barındıran hizmette gizli isim ile kayıt imkanı da bulunuyor.


Google'ın kendi hizmeti olan Squarespace, Weebly, ve Wix gibi web sitesi kurulum sistemlere de destek verecek olan Google Domains, kendi blog servisi Blogger'a da tam destek sunacak.

Şimdilik 60 tane alan adıyla hizmete beta olarak başlayan Google Domains, kısa süre içinde tam hizmete geçerek tüm dünyaya açılacak. Eğer kafanızda Google alan adı hizmetini kullanmak varsa ülkemiz için ne zaman geleceğini bu adresteki formu doldurarak ülkemizde hizmet açıldığında Google'ın mail adresinize haber vermesini sağlayabilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0