• Anasayfa
  • İnternet
  • Google, Görüntülü Müşteri Hizmetleri Servisine Başlayacak

Google, Görüntülü Müşteri Hizmetleri Servisine Başlayacak

0
0
0
0
0
​Google bundan sonra kendilerinden tablet, telefon ya da Chromebook gibi cihazlar satın alan müşterilerine “görüntülü müşteri hizmetleri” desteği verecek.
Google bundan sonra kendilerinden tablet, telefon ya da Chromebook gibi cihazlar satın alan müşterilerine “görüntülü müşteri hizmetleri” desteği verecek.

Hangouts ile videolu görüntü hizmetleri servisini 2013 yılında ticari olarak kullanıma sunan Google, kullanıcılarından belirli bir ücret karşılığında görüntülü destek alabiliyordu. Buna benzer bir hizmeti test etmeye başlayan Google, tablet, telefon ya da Chromebook gibi cihazları satın alan müşterileri için görüntülü müşteri hizmetleri desteği verecek.

Şimdilik test aşamasında olan servis sayesinde kullanıcılar, Hangouts'u kullanarak destek personelleriyle görüntülü olarak görüşebilecekler. Servisin ücretsiz olarak kullanılacağını söyleyen Google yetkilisi, “Sınırlı sayıda kullanıcıyla gerçekleştirdiğimiz testlerimiz sürüyor. Planlarımızı tamamen açıklayacak durumda değiliz” dedi.Google’ın resmi olmamak kaydıyla “Virtual Genius Bar” adını verdiği servisin tam olarak ne zaman ve hangi şartlarda kullanıma sunulacağıyla ilgili bir bilgi henüz gelmedi.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0