Google, Green Throttle'ı Satın Aldı

0
0
0
0
0
Google, Green Throttle'ı Satın Aldı
Google mobil cihazlara oyun ve donanım üreten Green Throttle Games'i satın alarak, yeni bir ürün ile kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor olabilir. 
Google robot fabrikalarından sonra mobil cihzlar için oyun ve donanım geliştiren Green Throttle Games'in bir kısmını satın aldı. Google'ın açıklama yapmadığı, farklı kaynaklardan doğrulanan haber oldukça merak uyandırdı. Şirketin üç üst düzey yönetici isminden ikisini transfer edecek olan Google, kafalarda yeni sorular belirmesine yol açtı. 

Google'ın bu satın alımdan sonra bir süredir konuşulan, set üstü kutuyla oturma odalarına konulabilecek bir cihaz yapacağı iddialarını destekler nitelikte. Daha önce haber konusu olan, Nexus markalı bir set üstü kutunun bu yıl çıkacağı iddiları da güçlenmeye başladı. 

Şirketin yöneticilerinden Matt Crowley ve Karl Townsend'i kendi bünyesine katacak olan Google, iddiaları destekler şekilde yeni bir cihaz üzerinde çalışıyor gibi görünüyor. Henüz iki firma da resmi olarak bir duyuru gerçekleştirmedi. Ancak Green Throttle Games'in geliştirdiği Arena adlı uygulamanın Google Play Store'dan çekilebileceği konuşuluyor. 

Bakalım iddia edildiği gibi Google'ın, salonlara konulabilecek bir set üstü kutuyla nasıl bir kullanım deneyimi yaşatacak. 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0