Google, Güncelleme Yapmayan Kullanıcılarla Dalga Geçiyor

1
0
0
0
0
Google, hala eski tarayıcı sürümlerini kullananlara kendilerine has mizah dilini kullanarak alaysı bir tavırla espri yapıyor.
Google'un forum sayfasında bir sorunla karşılaştığını belirten kullanıcıya, Google ekibinden "nealem" takma isimli çalışan gayet net bir cevap verdi. Opera 12.17 sürümüne sahip olan bir kullanıcı, Google'da arama yaparken arama motorunun sorunsuz çalıştığını ama görüntünün eski olduğunu söyleyerek sorunun kaynağını öğrenmek istedi. Çerezleri ve önbelleği sildiğini fakat anasayfa tasarımının hala eski olduğunu söyleyen kullanıcıya Google çalışanı herhangi bir sorun olmadığını, görünümün bilerek bu şekilde değiştirildiğini söyledi. 

Eski sürümlere destek vermek yerine yeni sürümler üzerinde çalıştıklarını söyleyen Google çalışanı, herkesi bu şekilde daha modern sürümlere geçmeye teşvik ettiklerini belirterek, bir nevi Google'un "mizah" yapmış olduğunu söyledi.

Bize kalırsa eski sürüm kullanan kullanıcılara karşı Google alaysı bir tavırla yaklaşarak tutumunu belli etti. Forumda bununla ilgili açılan konuda "yaratıcı bir mizah anlayışı" olduğunu söyleyen kesim olsa da, sırf eski sürüm kullanılıyor diye Google'un kullanıcılara böyle bir tavırla karşılık vermesi çoğu kullanıcı tarafından oldukça itici bulundu. Sizin de bu konudaki düşüncelerinizi öğrenmek istiyoruz. 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0