• Anasayfa
  • İnternet
  • Google, Güvenlik Kontrolünü Yapan Herkese Ücretsiz 2GB Depolama Alanı Sunuyor!!

Google, Güvenlik Kontrolünü Yapan Herkese Ücretsiz 2GB Depolama Alanı Sunuyor!!

0
0
0
0
0
Dünya Güvenli İnternet Günü'nün yaklaşmasının adına Google, güvenlik kontrolünü yapan tüm kullanıcılara 2GB depolama alanı sunacak.
İnternetin milyarlarca kullanıcı sayısına ulaşmasıyla birlikte internet kullanımında güvenlik, en önemli unsurlardan birisi haline geldi. Neredeyse tüm bilgilerimizin bulunduğu bu platformun güvenli kullanımına dikkat çekmek isteyen firmalar, internet kullanıcıların güvenliğin önemini hatırlayabileceği bir gün oluşturdular. "Dünya Güvenli İnternet Günü" olarak adlandırılan bu özel gün, dev firmaların yaptığı çalışmalar ve kampanyalarla duyurulmaya çalışılıyor. 

Dünya Güvenli İnternet Günü'nün önemini göstermek isteyen ve bu özel günün bilincini herkese yaymak isteyen Google, ücretsiz ödül dağıtımının bulunduğu güzel bir kampanya başlattı. Bu kampanyaya göre Google'ın güvenlik kontrolünü tamamlayan her kullanıcı 2 GB depolama alanına sahip olacak. Bu depolama alanı, tahmin edebileceğiniz gibi Google Drive'a ait.

İki basit adımdan oluşan güvenlik kontrolü, sadece birkaç dakikanızı harcayarak tamamlayabileceğiniz bir işlem. Aynı kampanyayı geçen sene de kullanıma sunmuş olan Google'ın her sene böyle bir kampanya düzenleyeceği düşünülüyor.

Eğer güvenlik kontrolünü gerçekleştirmek istiyorsanız burada bulunan bağlantıya tıklayarak başlayabilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0