Google Hangouts ile Ücretsiz Arama Yapılabilecek

1
1
0
0
0
Google Hangouts ile Ücretsiz Arama Yapılabilecek
​Google, dağınık halde bulunan mesajlaşma servislerini Hangouts çatısı altında birleştirip ayrıca Google Voice servisine gerek duymadan sesli arama gerçekleştirilebilecek bir yapılanmanın önünü açıyor.
Google, dağınık halde bulunan mesajlaşma servislerini Hangouts çatısı altında birleştirip ayrıca Google Voice servisine gerek duymadan sesli arama gerçekleştirilebilecek bir yapılanmanın önünü açıyor. (her ücretsiz aramayla ilgili haber, GSM operatörlerinin daha da tutuşmasını sağlıyordur kesin. sizce?)
 
Windows Phone, Android ve iOS için Hangouts güncellemesi yayınlamaya hazırlanan Google, bu güncelleme ile birlikte ücretsiz sesli arama hizmeti sunmaya başlayacak. İlk olarak Amerika ve Kanada’da yaşayan kullanıcıların faydalanması beklenen uygulamanın, kademeli olarak servisin kullanıldığı diğer bölgelere yayılması bekleniyor.
 
Yeni güncelleme ile birlikte uygulama üzerinden yapılan sesli arama ücretlerinde indirime giden Google, Kanada ve Amerika arasında yapılacak tüm aramaları ücretsiz hale getirdi. Bu iki ülke dışındaki kullanıcılar ise çok cüzi bir miktar karşılığında hizmetten faydalanıyor.
 
Bu güncelleme sonrası artık kullanıcılar Google Voice servisine de ihtiyaç duymayacaklar.  Android ve Windows Phone işletim sistemlerine de gelen Hangouts sesli arama güncellemesi, yakın zamanda hizmet verdiği diğer ülkelerde de ücretsiz hale gelecek.

Hangouts uygulamasını buradan indirebilirsiniz.
1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0