Google+ Hizmetleri Kendi Yağında Kavrulacak

0
0
0
0
0
Google+ Hizmetleri Kendi Yağında Kavrulacak
Daha proje aşamasındayken yoğun derecede eleştiri yağmuruna tutulan Google+, negatif düşünen kullanıcıların tavrını yumuşatmak için farklı arayışlar içine girdi. Dikkat çekici bir sosyal medya yaratma arzusuyla yola çıkan proje, ürün menajeri Bradley Horowitz’in yaptığı açıklamaya göre farklı parçalara ayrılacak. 
Daha proje aşamasındayken yoğun derecede eleştiri yağmuruna tutulan Google+, negatif düşünen kullanıcıların tavrını yumuşatmak için farklı arayışlar içine girdi. Dikkat çekici bir sosyal medya yaratma arzusuyla yola çıkan proje, ürün menajeri Bradley Horowitz’in yaptığı açıklamaya göre farklı parçalara ayrılacak. 

Horowitz, yaptığı açıklamada önceleri tüm özellikleri tek bir noktada birleştirmek istediklerini ancak son zamanlarda gelişen bazı olaylar doğrultusunda bu fikirden vazgeçtiklerini belirtti. Yeni alınan karara göre Google+ birkaç parçaya ayrılacak ve önemli hizmetler kendi yağında kavrulacak. Örneğin stream ve fotoğraf servisleri ayrı bir uygulama olarak kafasına göre takılacak. Bu arada, gelen haberler arasında Hangouts’un da bu kervana dahil olacağı yer alıyor.Haberin yayılmasıyla birlikte gözler YouTube’a çevrildi. İddialara göre YouTube Google+ bünyesinde kalmaya devam edecek. Dev arama motorunun bugün gerçekleştireceği etkinlikte konuyla ilgili ayrıntılı açıklama yapacağı konuşuluyor.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0