Google I/O 2014'ün Kayıtları 8 Nisanda Başlıyor

0
0
0
0
0
Google I/O 2014'ün Kayıtları 8 Nisanda Başlıyor
Google'ın her sene yaptığı geliştirici konferansının sitesi açıldı. 8 Nisan'da başlayacak olan bilet satışlarının fiyatları ise şaşırtıcı.
25-26 Haziran tarihleri arasında Google'ın San Francisco'da düzenleyeceği geliştirici konferansı için hazırlıklar başladı. Geliştiricilerin etkinlik hakkında bilgi alabilecekleri sitenin açılmasıyla, konuşulacak olan konular gün ışığına çıktı.

Google'ın geliştiricileri ağırlayıp, gelecekte ve hali hazırda kullanılmakta olan programlar, kodlamalar gibi çeşitli konularda bilgi verdiği; aynı zamanda geliştiricilerin bilgi alışverişinde bulunduğu platform için ilgi, her sene olduğu kadar büyük.

Bu sene düzenlenecek olan etkinlik, diğer senelerin aksine etkinlik internet üzerinden canlı olarak aktarılacak. Daha önce dakikalar içerinide biten biletlerin, bu sene de aynı hızda tükeneceği tahmin ediliyor. 8 Nisan'da Türkiye saati ile 15:00'da 900 Dolar üzerinden satışa çıkacak olan biletler, üniversite çalışanları ve öğrenciler için ayrılmış olan akademik biletler ise 300 Dolar'dan satılacak.

Bakalım Google I/O'dan bu sene ne gibi gelişmeler çıkacak?
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0