• Anasayfa
  • İnternet
  • Google’ın 18-25 Nisan Tarihleri Arasındaki ‘İlginç’ Arama Sonuçları Açıklandı

Google’ın 18-25 Nisan Tarihleri Arasındaki ‘İlginç’ Arama Sonuçları Açıklandı

1
0
0
0
0
Google, Türkiye’de kullanıcılarının 18-25 Nisan tarihleri arasında en çok neleri aradığını açıkladı.
Google’ın arama trendlerini paylaştığı servisi Google Trends üzerinden 18-25 Nisan tarihleri arasında yaptığımız arama sonuçları açıklandı. Aramalar arasında tahmin edilen konular varken farklı kelimeler de yer alıyor. 

Bir haftalık dilimde en çok aranan kelimeler arasında 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı yer alıyor. Bunun dışında 20 Nisan sabahı hayatını kaybeden Atilla Özdemiroğlu da bu tarihler arasında en çok aranan isimler arasında.Arka Sokaklar’ın son fragmanında Hüsnü Çoban’ın sırtından vurularak can çekişiyor olması, Google’ı en çok kullanmamıza sebep olan konulardan bir tanesi oldu. Bu konuyla ilgili daha önce hazırladığımız haberimize şuradan bakabilirsiniz.WTA İstanbul Cup finalinde rakibini yenerek ülkemize tenis sporundaki ilk büyük kupayı getiren Çağla Büyükakçay, en merak ettiğimiz sporcular arasına girdi.

Sosyal medyanın son zamanlarda en çok aranan ismi Kerimcan Durmaz. Özellikle Snapchat’teki eğlenceki Snap’leriyle adından söz ettiren Kerimcan, Google’ın en çok aranan isimlerinden bir tanesi.Polis devriye aracı içindeyken üstsüz bir şekilde poz veren Meksikalı polis Nadia Garcia’nın ünü taa buralara kadar gelmiş, en çok aradığımız isimlerden olmuş. Son olarak haftalık olmasa da son 2 yılın yükselen rüya tabiri aramalarında ilk sırayı açık arayla ‘Cumhurbaşkanını görmek’ bulunuyor. Aşağıdaki tablodan da göreceğiniz üzere 2014 yılının ortasından itibaren cumhurbaşkanının görülme oranı ciddi bir şekilde yükselmiş.

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0