Google I/O 2015 Konferans Tarihleri Belli Oldu

0
0
0
0
0
Google'ın her sene düzenlediği ve her seferinde yeni şeylerin ortaya çıktığı I/O 2015 etkinliğinin tarihleri belli oldu.
Google'ın her yıl düzenlediği ve özellikle mobil teknolojiye yön veren etkinliği olan Goolge I/O konfersansının 2015 yılı takvimi belli oldu.

Google başkan yardımcısı Sundar Pichai'nin belirttiği tarihler 28-29 Mayıs 2015'gösteriyor. Ayrıca etkinlik biletleri de 17-19 Mart tarihinde satışa çıkacakmış. Fakat gösterilen yoğun ilgi nedeniyle geçen sene kura usülü katılımcı seçen Google, bu sefer de aynı şekilde bir yol izleyecek. Yakşalık $900 civarında bir bilet fiyatı beklenen etkinlikte birçok yeniliğin tanıtılacağını belirtmiş olalım.Geçen seneki etkinlikle Android LollipopAndroid One ve Android Wear üzerinde durulan konferansın bu seneki ayağında Android 5.1 güncellemesinin dağıtıma çıkma duyurusunu yapması ve aynı zamanda Android 6.0'ın önizleme sürümünün tanıtımı bekleniyor. Geçen sene yer vermese de bu sene yeni bir Nexus cihazının tanıtılması beklenen etkinlikte Android Auto hakkında da gelişmelerin yaşanması ve Android Wear'a gelecek yeniliklerden bahsedilmesi de görülebilir.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0