Google Maps ile Artık Pac-Man Oynayabileceğiz

1
0
0
0
0
Hepimizin bildiği gibi popüler harita uygulaması olan Google Maps beklenmedik bir yenilikle karşımıza çıkıyor. Küçüklüğümüzde durmadan oynadığımız oyunlar arasında oldukça sağlam bir yere sahip olan Pac-Man oyununu artık Google’ın sağlamış olduğu haritalar içinde oynayabileceğiz.
Hepimizin bildiği gibi popüler harita uygulaması olan Google Maps beklenmedik bir yenilikle karşımıza çıkıyor. Küçüklüğümüzde durmadan oynadığımız oyunlar arasında oldukça sağlam bir yere sahip olan Pac-Man oyununu artık Google’ın sağlamış olduğu haritalar içinde oynayabileceğiz.

Google Haritalar sayfasına girdiğimizde sol alt tarafta Pac-Man simgesini görebiliriz. İstediğimiz konuma gidip bu simgeye tıkladığımızda önceden top oynadığımız sokaklarda artık Pac-Man oynayabiliyoruz. Eğer gittiğimiz konum bu oyunu şimdilik desteklemiyorsa karşımıza bir metin çıkıyor. Bu metinle oyuna kolaylık getiren Google, kendimi şanslı hissediyorum özelliğini harita için kullanmamızı sağlıyor.Sarı kahramanımızı klavyedeki yön tuşlarıyla kontrol edebiliyoruz. Klasik Pac-Man de olduğu gibi burda da bulunduğunuz sokaklarda hayaletler arkamızdan koşturuyor. Oyunu aynı zamanda mobil üzerindende oynayabiliyoruz.Belki de unutulmak üzere olan bu oyunu tekrar oynanabilir hale getiren Google, farklı şehirlerde farklı zorluk seviyeleri ayarlamayı da ihmal etmemiş.Kaynak : TheNextWeb
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0